O firmie

Firma INTERMONT powstała 1998 roku , głównym kierunkiem działalności firmy jest montaż konstrukcji stalowych i silosów przemysłowych o przekroju prostokątnym, w Wytwórniach Pasz i Premiksów, Młynach, Palarniach Kawy, Browarach, itp.

Zajmujemy się również montażem całej technologii w w/w obiektach przemysłowych, jak i późniejszymi modernizacjami, remontami i utrzymaniem ruchu.

Wieloletnie doświadczenie i współpraca z wieloma przodującymi firmami w poszczególnych branżach, pozwala nam na podejmowanie coraz większych wyzwań w tej branży. Efektem których są dziesiątki dużych i efektownych, zakończonych sukcesem realizacji w Europie jak i na innych kontynentach.

Montujemy kompletne obiekty produkcyjne wraz z wyposażeniem, co pozwala naszym klientom ograniczenie ilości różnych wykonawców na placu budowy, co pozwala mieć lepszą kontrolę nad budową, a efekcie końcowym, tańszy i sukcesem zakończony projekt. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, doświadczone ekipy montażowe i dlatego często wykonujemy montaże kompletnych obiektów, od konstrukcji stalowej do uruchomienia całej technologii.